Aerosmith wraca do korzeni

Małgosia Sońta
30.01.2012 15:49
Aerosmith, fot. materiały prasowe

Aerosmith, fot. materiały prasowe (Aerosmith, fot. materiały prasowe)

Już niedługo powinniśmy doczekać się nowego albumu Aerosmith. Jeśli wierzyć muzykom, materiał przypominać będzie ich klasyczne dokonania.
- Z pewnością przypomina to, co robiliśmy na początku kariery - przekonuje gitarzysta Joe Perry. - Staraliśmy się przybliżyć ducha tamtych czasów. Ludzie ciągle pytają czy zrobimy jeszcze coś w tym stylu. Ale prawda jest taka, że nie możesz drugi raz napisać "Mama Kin" czy "Same Old Song And Dance". Jedyne co można zrobić, to zacząć w tym samym miejscu, w którym robiło się te kawałki. Zaprosiliśmy więc producenta Jacka Douglasa i wszyscy wspólnie pracowaliśmy nad albumem. Jest jeden kawałek lub dwa napisany wspólnie przeze mnie i resztę kolegów, Tom przyniósł coś swojego, Brad także. Z tego punktu widzenia, przypomina to nasze początki. Wszyscy byliśmy w jednym pomieszczeniu, składaliśmy razem piosenki i nagrywaliśmy.

Ostatni longplay kapeli z premierowym materiałem to "Just Push Play" z marca 2001 roku. Trzy lata później ukazał się wypełniony coverami krążek "Honkin' On Bobo".

Przypominamy hit "Dream On" z imiennego debiutanckiego albumu Aerosmith:

Słuchaj radia - Aerosmith na tuba.FM

Zobacz również:

Więcej o:

POLECANE RADIA