tuba FM: Najlepsze radio na sylwestra

Leszeks
29.12.2011 17:13
Radio internetowe Disco, Dance, POP, Polskie przeboje, Przeboje PRL

Radio internetowe Disco, Dance, POP, Polskie przeboje, Przeboje PRL (Karnawałowe stacje Tuba.FM)

Jak co roku tuba FM przygotowała specjalne karnawałowe stacje radiowe z muzyką, przy której w dobrym nastroju przywitasz Nowy Rok.

Sylwestrowa tuba Party to zestawienie największych tanecznych hitów. Znajdziesz tutaj mnóstwo nowości, które pojawiły się w mijającym roku, ale nie zabraknie również niezapomnianych kawałków ostatnich lat.

Sylwestrowa tuba Disco została przygotowana specjalnie dla miłośników oldschoolu. Village People, Bad Boys Blue, Saragossa Band - te grupy mówią same za siebie.

Sylwestrowa tuba Dance - dla wszystkich, którzy chcą spędzić te wyjątkowe chwile w stylu club i dance. Avicii, Lady Gaga, ATB - takie gwiazdy gwarantują dobrą zabawę!

Sylwestrową tubę PRL to najlepsza propozycja dla wszystkich, którym bliski jest klimat muzyczny tzw. PRL-u. Największe gwiazdy i niezapomniane przeboje z tamtych lat.

Sylwestrowa tuba Polskie Hity to piosenki, które zna na pamięć każdy z nas. Lubicie dobre wspomnienia? Przeżyjmy to więc jeszcze raz!

Złote Przeboje na karnawał to najlepsza propozycja dla tych, którzy lubią ponadczasową i ponadpokoleniową muzykę, która jest po prostu... dobra.

Możesz również zorganizować prywatkę w rytmie największych hitów 2011 roku. Radio Top 2011 zebrało w jednym miejscu wszystkie największe hity ostatnich dwunastu miesięcy.

Jakie radio wybierasz? Wejdź teraz na tuba.FM »

POLECANE RADIA