Britney Spears zaręczona

Paola Menin
18.12.2011 12:39
Britney Spears

Britney Spears (Britney Spears)

Britney Spears ponownie stanie na ślubnym kobiercu. Chłopak gwiazdy, Jason Trawick, oświadczył się ukochanej 15 grudnia.
Britney Spears ponownie stanie na ślubnym kobiercu. Chłopak gwiazdy, Jason Trawick, oświadczył się ukochanej 15 grudnia.

 

- Od dawna tego chcieli - zdradziła osoba z otoczenia piosenkarki. - W ten sposób scementują swoją rodzinę. Są bardzo szczęśliwi i nie mogą się doczekać, kiedy będą mężem i żoną. Artystka także dała do zrozumienia, że się zaręczyła. - Jason zaskoczył mnie prezentem, na który od dawna czekałam - napisała na Twitterze. - Nie mogę się doczekać, by go wam pokazać. Jestem bardzo, bardzo, bardzo podekscytowana. Wokalistka była mężatką już dwukrotnie. W 2004 roku poślubiła Jasona Alexandra, związek jednak został anulowany po 55 godzinach. W tym samym roku wyszła za Kevina Federline'a, z którym się rozwiodła w 2007 roku. Dyskografię Britney Spears zamyka krążek "Femme Fatale" z marca 2011 roku.

 

- Od dawna tego chcieli - zdradziła osoba z otoczenia piosenkarki. - W ten sposób scementują swoją rodzinę. Są bardzo szczęśliwi i nie mogą się doczekać, kiedy będą mężem i żoną.

Artystka także dała do zrozumienia, że się zaręczyła.

- Jason zaskoczył mnie prezentem, na który od dawna czekałam - napisała na Twitterze. - Nie mogę się doczekać, by go wam pokazać. Jestem bardzo, bardzo, bardzo podekscytowana.

Wokalistka była mężatką już dwukrotnie. W 2004 roku poślubiła Jasona Alexandra, związek jednak został anulowany po 55 godzinach. W tym samym roku wyszła za Kevina Federline'a, z którym się rozwiodła w 2007 roku. Dyskografię Britney Spears zamyka krążek "Femme Fatale" z marca 2011 roku.

Słuchaj radia BRITNEY SPEARS na tuba.FM

Zobacz także:

Zmarła Cesaria Evora

Adele znów na szczycie

Emeli Sande wybrana przez krytyków

POLECANE RADIA