Kayah i Przemyk na jednej płycie

16.10.2010 06:55
Panienki z temperamentem/okładka płyty, mat. prasowe

Panienki z temperamentem/okładka płyty, mat. prasowe (Panienki z temperamentem/okładka płyty, mat. prasowe)

Dwie polskie wokalistki zmierzą się w ikoną - Kabaretem Starszych Panów.

 

Dwie znane i cenione wokalistki - Kayah i Renata Przemyk tym razem we wspólnym projekcie. "Panienki z Temperamentem" to efekt wielkiego wyzwania artystycznego, jakim niewątpliwie jest zmierzenie się z repertuarem Kabaretu Starszych Panów. Po znanym z tego repertuaru duecie Maleńczuk&Kukiz przyszła kolej na Panie... Co mogło powstać w efekcie spotkania dwóch utalentowanych, ale i odległych od siebie muzycznie osobowości? Album, który ma szanse pogodzić tych, którzy w muzyce szukają przyjemności, jak i tych spragnionych prawdziwej sztuki.

Kayah i Przemyk zaskakują nie tylko lekkością wykonań. Pokazują piękne, ale i zupełnie nowe brzmienie standardu polskiej rozrywki. Duet stworzył bardzo spójną, wysmakowaną i barwną płytę, łączącą klasyczny repertuar Jerzego Wasowskiego i Jeremiego Przybory z własnym spojrzeniem na Kabaret Starszych Panów. Premiera albumu zaplanowana została na 1 listopada.

 

mat. prasowe

Komentarze (1)
Zaloguj się
  • majk86

    Oceniono 1 raz -1

    Kayah i Przemyk były gośćmi na płycie Maleńczuka & Kukiza, i ich wykonania były najlepszymi z płyty... cała płyta była totalna porażką... miejmy nadzieje, ze panie zachowają poziom.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX

POLECANE RADIA