Voo Voo - Wszyscy muzycy to wojownicy, czyli nowa płyta

30.09.2010 07:50
Voo Voo

Voo Voo (Fot. Tomasz Kaminski / AG)

16 listopada ukaże się nowa płyta Voo Voo, którą zespół ogłasza triumfalny powrót rock and rolla.

* DOŁĄCZ DO TUBY NA FACEBOOKU! - www.facebook.com/tubapl

 

Cały świat oszalał na punkcie muzyki rockowej z lat '60 i '70. Zespół Voo Voo z racji osoby lidera dorastającego w epoce Woodstock zna ducha tej muzyki, potrafi ją grać, a jednocześnie stworzył własne, indywidualne brzmienie. Tym razem grupa zdecydowała się na współpracę z młodymi, twórczymi producentami (Emade, Maciej Cieślak), którzy korzystają z tradycyjnych, analogowych urządzeń służących do rejestracji dźwięku. Sprowokowali oni zespół do pełnego ekspresji grania w studiu, krążek został nagrany na tzw. "setkę" (muzycy grają na żywo, bez poprawek).

Powstała płyta pełna gitarowej energii i analogowego, brudnego brzmienia ozdobiona niesłyszanymi do tej pory szalonymi solówkami Waglewskiego, dynamiką Stopy-Żyżylewicza, ekspresją Mateusza Pospieszalskiego i punktualnym basem Martusewicza. Singiel "Wszyscy muzycy to wojownicy", promujący "Męskie Granie", czyli wydarzenie muzyczne lata 2010 oraz płytę Voo Voo, od wielu tygodni gości na czołowych miejscach listy przebojów PR III.

 

Skomentuj:

Musisz się zalogować, by dodać komentarz. Jeśli nie posiadasz konta zarejestruj się.

Komentarze (2)

 • pamella

  Oceniono 8 razy -8

  Koniecznie murze posłuchać

 • dyniowaty72

  Oceniono 20 razy -12

  rock and roll umarł już dawno P. Waglewski.
  Wszytko już dawno było. Czekaś od Was czegoś nowego to prędzej można z nudów zdechnąć. Zresztą doczekawszy się też można

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX

POLECANE RADIA