Taco Hemingway o wszystkim i o niczym

Ewelina Pietruszka
31.07.2017 08:02
Okładka płyty 'Szprycer' Taco Hemingway'a

Okładka płyty 'Szprycer' Taco Hemingway'a (facebook.com/pg/tacohemingway)

Raper znów zaskoczył sowich fanów. Niezwykła niespodzianka w postaci nowej płyty - Szprycer. Jedyny teledysk na krążku to "Nostalgia".

Filip Szcześniak (Taco Hemingway) sprawił prezent fanom z okazji swoich 27 urodzin. Późnym niedzielnym wieczorem poinformował o premierze nowej płyty na Facebooku.

 "Dziewięć piosenek o niczym i o wszystkim. Jeżeli pracowałeś nad tym projektem w jakiejkolwiek formie wiedz, że jestem dumny. Jeżeli jesteś słuchaczem wiedz że jestem wdzięczny."

Za produkcję materiału odpowiadają Rumak oraz Zeppy Zepp, Borucci i Duit.

Fani byli zaskoczeni nie tylko samą premierą płyty, ale także nową stylistyką w jakiej została utrzymana. Tym razem, Hemingway zdecydował się poeksperymentować z Auto-Tunem. Taco spróbował nowych technik, które mogą dopiero po czasie okazać się dobre. Jednak negatywne opinie mimo później pory zdążyli wypowiedzieć fani rapera.

Jedyny wideoklip "Nostalgia", utrzymany jest w surowym klimacie. Głównym tematem jest motyw drogi i przemijania. Być może Taco Hemingway chciał w ten sposób pokazać zmiany muzyczne jakie szykuje dla swoich fanów.

Tracklista albumu:
1. Nostalgia
2. Chodź
3. Tlen
4. Głupi Byt
5. Dele
6. I.S.W.T.
7. 35
8. Karimata (mute)
9. Saldo '07

Taco Hemingway jest młodym polskim raperem i autorem tekstów. Doskonale dobiera słowa, którymi zjednuje sobie młodzież. Album "Umowa o dzieło" z 2015 roku został nagrodzony Fryderykiem. Singel "Następna stacja" dotarł na szczyt Listy Przebojów Trójki. Pod koniec lipca 2016 roku artysta wypuścił darmową EP-kę "Wosk".

Więcej o:

POLECANE RADIA