Muzyczna kolekcja "30 lat Listy Przebojów Trójki"

Łukasz Krogulec
31.01.2012 12:01
30-lecie Listy Przebojów Trójki

30-lecie Listy Przebojów Trójki (30-lecie Listy Przebojów Trójki, fot. materiały wydawcy)

27 stycznia ukazał się pierwszy tom serii wydanej z okazji jubileuszu 30-lecia Listy Przebojów Trójki.
13 tomowa kolekcja zaprezentuje hity muzyczne z lat 2007-2011 w autorskim wyborze Marka Niedźwieckiego i Piotra Barona.
Seria „30 lat Listy Przebojów Trójki” jest uzupełnieniem kolekcji wydanej na 25-lecie Trójki. Wśród ponad 160 utworów wybranych przez Marka Niedźwieckiego i Piotra Barona znalazły się największe hity takich gwiazd, jak: Freddie Mercury, Sting, Adele czy Lionel Richie,
a także najnowsze piosenki polskich i zagranicznych wykonawców, takich jak: Nosowska, The Car Is On Fire, Lao Che i wielu innych.
Każdy album składa się z książeczki, która zawiera wspomnienia prowadzących, anegdoty związane z artystami i ich piosenkami oraz z płyty CD z 13 utworami.
Pierwszy tom serii „30 lat Listy Przebojów Trójki” - największe przeboje 2007 r. w wyborze Marka Niedźwieckiego - ukaże się 27 stycznia br. Kolejne tomy będą do kupienia w każdy piątek na kulturalnysklep.pl, sklep.polskieradio.pl, w salonach Empiku, w sieciach Media Markt
i Saturn oraz wybranych punktach sprzedaży prasy.

13-tomowa kolekcja zaprezentuje hity muzyczne z lat 2007-2011 w autorskim wyborze Marka Niedźwieckiego i Piotra Barona. Seria „30 lat Listy Przebojów Trójki” jest uzupełnieniem kolekcji wydanej na 25-lecie Trójki.

Wśród ponad 160 wybranych przez redaktorów Trójki utworów znalazły się największe hity takich gwiazd, jak: Freddie Mercury, Sting, Adele czy Lionel Richie, a także najnowsze piosenki polskich i zagranicznych wykonawców, takich jak: Nosowska, The Car Is On Fire, Lao Che i wielu innych.

Każdy album składa się z książeczki, która zawiera wspomnienia prowadzących, anegdoty związane z artystami i ich piosenkami oraz z płyty CD z 13 utworami.

Pierwszy tom serii „30 lat Listy Przebojów Trójki” - największe przeboje 2007 r. w wyborze Marka Niedźwieckiego - ukazał się 27 stycznia b.r.

Kolejne tomy będą do kupienia w każdy piątek na kulturalnysklep.pl, sklep.polskieradio.pl, w salonach Empiku, w sieciach Media Markt i Saturn oraz wybranych punktach sprzedaży prasy.

Słuchaj radia POP w tuba.FM

Zobacz również:

POLECANE RADIA