Tuba.pl - muzyka, wiadomości, teledyski, wydarzenia

 • Najlepsze cytaty w karierze Madonny [ZESTAWIENIE]

  Tytuł Królowej Popu nie przychodzi łatwo, trzeba sobie na niego zapracować! Mistrzem jest Madonna, która w swojej karierze nie stroniła od kontrowersyjnych wypowiedzi. Przekonaj się, jakie były najciekawsze z nich!

  więcej»

 • Kaprysy gwiazd, czyli lista rzeczy bez których gwiazdy nie zagrają koncertu!

  Białe tulipany, miękki dywan w leopardzi wzór, nawilżacz powietrza czy puszki tuńczyka. Przekonaj się, jak wyglądają listy wymagań przedstawionych organizatorom koncertów przez m.in. Mariah Carey, Lady Gagę, Taylor Swift czy Jaya-Z.

  więcej»

 • Szybcy i wściekli: przegląd hitów! [ZESTAWIENIE]

  10 kwietnia na ekrany kin weszła najnowsza część z serii "Szybcy i wściekli" - "Szybcy i wściekli 7". Powszechnie kojarzy się te filmy z imponującymi wyścigami samochodowymi, ale nie należy zapominać o dobrej muzyce. Przed wyjściem do kina polecamy przypomnieć sobie kilka z najpopularniejszych hitów!

  więcej»

 • Skąd się wzięła... Jennifer Lopez?!

  Znani piosenkarze i piosenkarki kojarzą nam się przede wszystkim ze swoimi największymi przebojami i ewentualnymi wpadkami. Niewiele osób pamięta jak zaczynali. Jennifer Lopez - wokalistka, aktorka, projektantka i tancerka. Skąd się wzięła? Jak znalazła się w showbiznesie? Przedstawiamy 10 kroków do sławy.

  więcej»

 • Czego nie wiesz o... Michaelu Jacksonie! [10 FAKTÓW]

  Nie ma osoby, która na pierwsze dźwięki jednego z licznych hitów Michaela Jacksona nie ruszałaby krokiem moonwalk w stronę parkietu. Po prostu nie ma. Niestety prywatnie Michael był dość... specyficzny. Przedstawiamy garść faktów z życia muzyka, które uczyniły go tym, kim był.

  więcej»