Tuba.pl - muzyka, wiadomości, teledyski, wydarzenia

 • Szybcy i wściekli: przegląd hitów! [ZESTAWIENIE]

  10 kwietnia na ekrany kin weszła najnowsza część z serii "Szybcy i wściekli" - "Szybcy i wściekli 7". Powszechnie kojarzy się te filmy z imponującymi wyścigami samochodowymi, ale nie należy zapominać o dobrej muzyce. Przed wyjściem do kina polecamy przypomnieć sobie kilka z najpopularniejszych hitów!

  więcej»

 • Skąd się wzięła... Jennifer Lopez?!

  Znani piosenkarze i piosenkarki kojarzą nam się przede wszystkim ze swoimi największymi przebojami i ewentualnymi wpadkami. Niewiele osób pamięta jak zaczynali. Jennifer Lopez - wokalistka, aktorka, projektantka i tancerka. Skąd się wzięła? Jak znalazła się w showbiznesie? Przedstawiamy 10 kroków do sławy.

  więcej»

 • Czego nie wiesz o... Michaelu Jacksonie! [10 FAKTÓW]

  Nie ma osoby, która na pierwsze dźwięki jednego z licznych hitów Michaela Jacksona nie ruszałaby krokiem moonwalk w stronę parkietu. Po prostu nie ma. Niestety prywatnie Michael był dość... specyficzny. Przedstawiamy garść faktów z życia muzyka, które uczyniły go tym, kim był.

  więcej»

 • Czego nie wiesz o... Robbiem Williamsie?! [10 FAKTÓW]

  Robbie Williams zagra koncert 17 kwietnia na krakowskiej Arenie. Z tej okazji przedstawiamy 10 kontrowersyjnych faktów z życia artysty.

  więcej»

 • Najlepiej zarabiające wokalistki [TOP 10]

  Niewątpliwie by nie dać się zniszczyć presji w show-biznesie trzeba mieć sporo zdrowego rozsądku. Jednak by dołączyć do grona najbogatszych trzeba umiejętnie wykorzystywać wszystkie swoje atuty. Oto dziesiątka pań, które bezlitośnie promują swoją osobę, zarabiając przy tym miliony.

  więcej»