menu
It's not just music, we share emotions

Informacje o Tuba.FM

Czym jest Tuba.fm?

Tuba.fm w nowej odsłonie to serwis muzyczno-podcastowy, w którym znajdziesz świetną muzykę i angażujące podcasty muzyczne o różnej tematyce i rozpiętości gatunkowej. Rozmowy z artystami, muzyczne opowieści i zaglądanie za kurtynę muzycznego biznesu to tylko niektóre tematy, które znajdziesz w naszych podcastach!

Podcasty

Kiedy już znajdziesz podcast dla siebie, możesz posłuchać go tutaj lub na Spotify, Apple Podcasts i Google Podcasts. Epizody podcastów będą pojawiały się co tydzień lub co dwa tygodnie – w zależności od częstotliwości konkretnego tytułu. Nasze podcasty tworzone są przez ciekawych i profesjonalnych twórców, wśród których znajdziesz dziennikarzy, muzyków i branżowych insiderów.

Stacje muzyczne

Na Tubie posłuchasz też wyselekcjonowanej muzyki w dwudziestu stacjach muzycznych! To różne gatunki (od polskiego i zagranicznego hip-hopu, przez rock i muzykę alternatywną, po muzykę elektroniczną i pop). Stacje skrojone są pod nastroje, sytuacje lub konkretne gatunki – tak, żeby zawsze znaleźć coś dla siebie.

Radio na żywo

Szukasz swojego ulubionej stacji radiowej na żywo? Bez obaw, na Tuba.fm znajdziesz także Radio Złote Przeboje, TOK FM, Rock Radio i Radio Pogoda – na żywo, online i za darmo.

/assets/empty_cover.jpg